با تمامِ شمع ها تو را آرزو میکنم...

دلم را کوک کرده اند روی آونگ ساعت دیواری توی هال.الکی تند تند میزند یکهو.انگار که از بلندی پرتم کرده باشند پایین.تنها نشسته ام گوشه ترین کاناپه و تلویزون دارد یک آهنگی از اندی نشان میدهد که هی بالبخند و آن پاهای باز شده از همش میگوید بیا با من برقص و این حرف ها.

بعد من هی توی لبخند زن دنبال عشق میگردم و این حرف  ها.که یکجور رضایتی از خودت داشته باشی برای دلخوشی و شادی خودت.که انگار حالش خیلی خوب است و اصلا انگار شبِ تولدم نیست و من الکی دقتم زیاد شده روی فرعبات.

یک جوری دلم سنگین خالی ست.انگار حرفی توش ندارد و باز سنگینی میکند توی سینه ام.

اینکه هی سال پیشت سال می آید و خیلی رویاهام حتی ماهیت خودشان را از دست داده اند.کاش اینقدر بزرگ نمیشدم.کاش هنوز هم آن تابستان های طولانی سال های دهه هفتاد بود.آن وقت ها که بابا به آقا محمد قناد کیک قلبی سفارش میداد و میگفت روش را از آن شکوفه های صورتی خامه ای بزند،اسمم را بنویسد و تولدت مبارک هم بگوید.بعد هر سال شکل کیک روز تولدم همان قلبِ بود.با سرخوشی پیراهن قرمزم را میپوشیدم و یک سالی که نه سالم بود مامان حتی از ماتیک قرمزش زده بود به
لب هام، بابا با دوربینی که از اداره می آورد کلی عکس ازم میگرفت.توی عکس ها همه اش یک لبخند مغروری با اخم داشتم.که انگار نگاه کن که من چقدر زیبا هستم و تخس.که انگار حالا ببین ماتیک قرمزم را.

بابا خیلی وقت است که دیگر کیک قلبی سفارش نمیدهد و من هم خیلی وقت است دیگر توی عکس ها آنطور با غرور و اخم نمیخندم.مامان هم حتی  از کلکسیون رژلب های رنگ و وارنگم استفاده میکند.

از آن روزهای بلند و گرم چیزی نمانده.از دخترکی که بیست و پنج تیر آن سال ها مداوم خودش را شاهزاده ی تمام چیزهایی که نداشت میدانست.

هر سال از من چیزی کم میشود،گم میشود.نمیدانم کجا و چطور.

دارم به صفر میرسم.

بیست و سه سالم هم گذشت.

/ 5 نظر / 15 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345433161.75

masa

از کودکی های دهه هفتاد هیچی نمانده...

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1485269748

عابر

آفرین به این زیبایی قلم