TeMpTaTiOn

نه خط چشم مشکی میکشم تا اشکهام سیاه شود و نه هیچ چیز دیگری که بشود رنگ داد به چیزی مثل اشک!اشک ها را بیرنگ دوست دارم وقتی چشمهات قرمز میشود و مژه هات بهم میچسبد و رد خیسش میریزد روی صورت خاکیت!اشک ها را خاکستری دوست دارم!
+گریه میکنم؟
-نه.احمق شدی؟
شده احساس خوشبختی کنی وقتی بدانی همه چیزها بد پیش میرود؟بعد هی به خودت بگویی تمام میشود ..تمام میشود!شده آشفته باشی خودت را نگاه کنی توی آینه فحش بدهی به خودت!بعد هی با رد قرمز روی پیشانیت ور بروی و پوست پوستش کنی بعد خون بزند بیرون بعد دستهای خونیت را بکشی روی ناخن شصتت که لاک رنگ و رو رفته اش را که سالی یکبار هم لاک نمیزنی پاک کنی؟!
فحش دادم!به خودم توی آینه!و بدم آمد از چیزی که میدیدم!با این قیافه پسرانه هنوز یاد نگرفته ام وقتی گریه میکنم کمی مرد باشم!چرند نگو!من مّردم یا شاید مُردم؟!
این فاصله ها تقصیر من نیست.باور کن!این زمستان لعنتی هم تقصیر من نیست.نداشتن دستهات تو دستم،سکوتم،گریه هایی که هق هق میشوند و بعدش دل درد میگیرم،نگاه پسرک های هیز،دست درازیهایشان،تنهاییهام،خستگی های اطرافیانم،قرص های ساجده که هر وقت قورتشان میدهد خنجر میزنند ته دلم و استفراغم میگیرد ..باور کن این ها تقصیر من نیست!که فکر میکنم به همه شان!که خوب است که میدانی همه شان را!تاوانش را داده ام و دارم میدهم گناهی که گناه من نبود .میبینی فک کنم دوباره زندگی را سخت گرفته ام!
این یک هفته آخری خدا را شکر کردم.نکردم؟برای دستهات.برای شانه هات.برای نگاهت.شکر کرده بودم.نکرده بودم!میبینی همه اش تقصیر لاک روی ناخن شصتم شد!وضوم باطل شد حتما!
توی ان یک هفته موهای سپیدم را گم کرده بودم!بعد گریه هم نکرده بودم!باور میکنی!بعد تمام روزهای دیدارمان هم آفتابی بود عجیب بر عکس همیشه که خیس میشدم موقع آمدن به خانه!گرمم بود!باور میکنی؟هی من تمام ان هفته را سیر میکردم عجیب روی ابرا زیاد!می نخورده مست بودم زیاد!!باور کن!این فاصله ها تقصیر من نیست!خش خش تمام گوشی های دنیا نیز!نروی یک وقتی!؟
من از داشتنت خوشحالم.خیلی خوشحال!من این تنهایی با تو بودن را دوست دارم.!دستهات را بده بهم!دستات تمام قید و بندهای من.
من احساس خوشبختی میکنم از اینکه تو را دارم!از اینکه تنها یک نفر من تویی!از اینکه تنها یک نفرم سرم داد بکشد!از اینکه تنها یک نفرم مرا بشناسد!
من به سیم اخر زده ام.فهمیده ای حتما!از همان خش خش های توی گوشی!من حالم خِراب شده!توی رویاهایم عهدی را میبندم و توی کابوس عهد نبسته ات را میشکنی!و بعد مادرت بهم میگوید:کفش هام کهنه است! و این میشود کابوس یک روزم و بعد خواب میبینم که معشوقه های خیکیت میریزند سرم و میخواهند دستهام را بردارند از دستهات! و تو دستهات را قفل کرده ای توی دستهام و من کلی توی خواب ذوق مرگ میشوم!

دستهات را بده به من.میدانی دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..

دستهات بده به من.دستهات تمام قید و بند های من برای رفتن راهی که خود تاریکیه..دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..

دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..

دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..

دستهات تمام قید و بندهای منه برای رفتن راهی که خود تاریکیه..خود تاریکی...دلم گرفته ای دوست..هوای گریه با من...

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسيح

نه اينکه فکر کنی تازه اينجا رو پيدا کردم نه به جون خودت و خودش که واسم سالها عزيز بود. صبح به صبح که می آم اداره و وب و ای ميلم رو چک می کنم. وب تو رو باز می کنم يه بار از اول تا آخرش رو می خونم. اون موسيقی منو ديوونه می کنه مثل : باران عشق مجيد انتظامی، مثل تنها در باران هومن راد، مثل ... تا حالا به خودم حتی اجازه ندادم که بخوام که کامنت های بقیه رو بخوونم چه رسد به اینکه خودم... من دارم ديوونه می شم. اگه اداره نبود، اگه تنهاتر ازين بودم که الان هستم (با چند تا همکار تو يه اطاق) اگه... زار زار گريه می کردم. نه اينکه نکردم. آره اولين روز اشک منو در آوردی ...! بی خيال اون که بايد بدونه از دستش دارم چی می کشم که نيست حالا چه فرقی می کنه گريه کنم ؟ بی تفاوت باشم. بخندم... اصلا شايد از گريه های من بيشتر احساس لذت می کنه مثل کسی که يه بازی شطرنج رو برده ... مثل کسی که ... بی خيال... من هر روز تو اين خونه می شينم و به گوشم يه هدفون و اين موزيک منو با خودش هرجا که دلش می خواد می بره. بذار بقيه همکارام، ارباب رجوع ها فکر کنن من دارم آهنگ غير مجاز گوش می دم..

مسيح

بعد از ۲ ماه جرات پيدا کردم که بيام کامنت بذارم. شجاع شدم.عين اون روزا که تو دانشگاه بچه ها اسمم رو گذاشته بودن «پسر شجاع» ! چرا ؟ نمی دونم... شايدهم واسه اينکه با ۲ تا از اين شيردخترهای تهرووووووونی کلاس دو سه تا دعوای اساسی گرفتم...! حالا يکيشون مرده ! ناراحت .... نه نيستم ! چرا ؟ نمی دونم... حتما حس روزی رو دارم که اگه بميرم برای اون مهم نيست. مثل من : الان. و اگه اون بميره... نمی دونم ! شاید بی تفاوت ... شاید دیوانه تر از این که الانم ! نمی دونم فقط دارم ديوونه مي شم !

مسيح

باورم نمی شود.... يلدا... ؟!!! خانه ما ؟!!!! مثل آمدن یک روز تابستان است... تو یادت نیست یلدا... او هم دگیر یادش نیست کلاس پنجم بودیم.خانه هامان هر کدام بیشتر از فاصله قلب های امروزمان فاصله داشت. تو يادت نيست يلدا... او هم يادش نيست... در را که باز کردم حضور چادرينش جلوی چشمام ... من ؟ نمي دانم هنوز باورم نمی شوم. توپ پلاستيکی را که دستم بود بی اختيار انداختم. او هيچ وقت نخواست هيچ چيزی را از چشمانم بخواند باورت می شود يلدا ؟ من نگاه کردم به ديوار کاهگلی خانه... . رنگم را در آن ديدم ! و احساس دیوار را در او... یلدا ؟؟؟ گریه ام می گیرد...

مسيح

من هر روز اينجا هستم. اينجا حکم آسايشگاه مرا دارد. به آسايش می رسم. . . فقط تو را خدا يلدا ! اين آهنگ، اين آرام بخش مرا از اينجا مبر ، . . . بگذار نوازش کند اين خنياگر آرامش زندگی ام، مرا... هر روز ... تو نمی دانی يلدا... من از روزی که اينجا را پيدا کرده ام و شايد تو را و قلمت را و آهنگ ملايم خانه تو را... پا بست خانه نشين تو شدم... يلدا گاه روزها می گويم ای کاش ديگر ننويسی و آتشم نزنی من حسرت «پاکی» را می خورم يلدا... نه غصه عشق بر باد رفته را ! من مسيحم، روحم را آزاد کردم از تعلقش، اما دلم برای معصوميت پرنده ای می سوزد که ديگر هيچ شاخه ای آشيانی برای او ندارد يلدا ! من سالهاست که تکه های شکسته غرورم را در باغچه کوچک تنهايی ام دفن می کنم بی هيچ سنگ مزاری...!

نازنين و تدی

سلام خوفی؟ من و تدی آپيم منو تدی لينکت ميکنيم اگه دوست داشتی تو هم مارو... يلدا چقدر خسته ايی...از اين... فعلاً

مسيح

تازه هوا می خواست رنگ پاييز به خودش بگیره و اون رنگ هميشگی اش. اواخر تابستون بود، درخت های گردو تازه سبزيشون پُر پُر شده بود. و من زردی ام ... . . نه تکرار نمی کنم برای ذهن خسته ام. فقط می خواهم بنويسم که تمام بشود شايد بشوم. ای کاش می شدم. ت م ا م... نمی شود که مهر ماه بيايد و نيايد به سراغ دل من. اصلا اولين درخت اولين روز مهر مرا که می بيند، حضورم را در پياده رو با انداختن برگ زردی به پايم گرامی می دارد. . و من برش می دارم، می بوسمش. مثل دستانش که حسرت بوسه اش ه ن و ز ... . ديگر مهم نيست ! وقتی خودش نيست هيچ چيزی مهم نيست حضور خودم هم برايم مهم نيست زنده به گور شدن جوان ۱۲ ساله هم مهم نيست ! . . چه فرقی می کند ؟ مرگ حق است ! و کشتن و کشته شدن حقتر ! حقارت در بستر مردن است و در پيری ! جوان ۱۲ ساله مردنش، کشتنش، مثل حل شدن تمام فرمول های دنياست، ساده ، راحت ! مثل حل شدن شکر در آب ! . . اولين روز مهر، آبان نامهربان، آذر آتش گرفته ! ه

رهگذر

در این دنیا انسان ماندن چه سخت است و انسان بودن چه دشوار تو نمی دانی چه رنجی می کشد انکس را که انسان است و از احساس سر شار

D ! # @ /\/

در مورد گريه نظر دارم.. در مورد وقتی چشما قرمزو متورم می شه و همينطور دوماغ آدم و اينکه بايد بعدش توضيح بدی که گريه نکردی يا حداقل چيز خاصی نبوده

مورچه

ميتواني تمام هرم وجودت را روی برف ها بدمي با يک «ها»ی سنگين. ببينم چند کيلو از برف ها را آب ميکند. بعد بيايم و بگويم تو با انار اشناتری تا با توت فرنگی. و من خود انار هستم. بعد دست به صورتت بکشی جلوی ايينه و بگويی من که سرخاب نماليده ام. دوباره گونه ات را ببوسم و تو از خجالت قرمز تر شوی. ناخواد اگاه بیدار شوی و لعنت کنی مورچه ای که روی پایت راه میرفت و صدای پایش او را از رویای تو پراند.